Odpovědi na Vaše otázky

Každému tento klub přinese něco jiného. Záleží, co hledáš a v čem se chceš zlepšit. Chceš se zbavit trémy? Chceš se naučit, jak motivovat svůj tým? Chceš působit charismaticky a zaujmout svoje publikum? Chceš si najít nové přátele nebo obchodní partnery? Tohle všechno ti přinese klub TM. Kromě seberozvoje a práce na komunikačních dovednostech je to i dobré místo pro networking a navazování nových kontaktů.

 

Stačí přijít na setkání, vyplnit jednoduchý dotazník a zaplatit poplatek za členství.

 

Cena je 300 Kč na čtvrtletí. Setkání se nicméně můžete zúčastnit i zadarmo. Klub je veřejný a hosté jsou vítáni. Každopádně se nebudete moct zapojit na 100 %, zejména nebudete moct vystupovat s připravenými řečmi a využívat další výhody, které členství v klubu přináší. Poplatek za členství se využije pouze pro pokrytí nákladů klubu. Jako člen získáte přístup k teoretickým přednáškám ve formě videí nahraných do soukromé sekce našeho webu.

 

Jsme česky mluvící klub. Setkání jsou tedy v češtině.

Ano! To je přesně důvod, proč řada lidí z různých profesí do klubu zavítá. V přátelském a podporujícím prostředí překonáte prvotní ostych a dále se naučíte, jak lidi svým projevem zaujmout.

Setkání trvají přibližně hodinu a půl.

Nemusíte! Nikdo vás nebude nutit vystupovat, pokud sami nebudete chtít. Jedna z velkých výhod je, že v klubu na sobě každý může pracovat svým vlastním tempem.